Náměstí TGM 1, Příbram 1, 261 01
+ 420 318 628 777
info@finvest.cz
Po - Pá: 8:00 - 16:00

Aktuální semináře organizované Finvestem

(přihlášky přijímá Finvest)

,,Aktuality 2020"

Lektor seznámí účastníky webináře s posledním překotným vývojem daňové legislativy, včetně té covidové. I v rámci této formy přivítá přímou diskusi na jakékoliv téma, které potřebují účetní s lektorem probrat v rámci přípravy na účetní závěrku. Tento webinář je zároveň generálkou na případnou nutnost této formy školení zkraje nového roku. Tohoto webináře se mohou účastnit i ti, kteří na naše semináře v Příbrami nechodí (např. chodí jinam). Pro JHK, v Praze a v Pelhřimově proběhnou tyto webináře samostatně u tradičních organizátorů.

Místo: Dálkový webinář
Čas: 11.12.2020 09:00
Cena: 1 200,-
Cena s dph: 1 452,-

Semináře

Na seminářích přednáší Ing. Václav Dvořák, MBA - daňový poradce a certifikovaný účetní. Lektor má s přednáškovou činností dlouholeté zkušenosti a spojuje teorii s praxí, účetnictví s daněmi, občas přimíchá trochu humoru.

V ceně seminářů je občerstvení. Není-li uvedeno jinak, konají se semináře od 9 do 13 hod. Při omezené kapacitě budou přihlášky vyřizovány v došlém pořadí. Platbu je možno provést po domluvě na fakturu, jinak hotově před zahájením semináře. Případné změny (např. změna místa konání semináře) vám oznámíme mailem.
Školící činnost probíhá pro veřejnost i na zakázku.

Přehled všech nejbližších seminářů lektorovaných Finvestem v různých městech:

Odběr novinek

Chcete-li dostávat novinky e-mailem, uveďte svůj e-mail níže a odešlete.