Kontakty
Finvest Příbram s.r.o.
Náměstí TGM 1
261 01 Příbram 1
+420 318 628 777
info@finvest.cz
Vyhledávání
Aktuality
Odběr novinek
Pro odebírání informací o nových aktualitách a obsahu účetního profi vyplňte Váš emailJe potřeba vyplnit validní emailovou adresu!

Semináře


Aktuální semináře organizované Finvestem (přihlášky přijímá Finvest)
InformacePopisPodat přihlášku

8.3.2018 09:00
Restaurace Na Hradbách, Plzeňská 134,261 01 Příbram

Cena: 1 400,-
Cena s DPH: 1 694,-
Opakovaný seminář

Seminář je určen hlavně na těm, kterým nevyhovují termíny hlavních seminářů, nebo preferují menší počet účastníků semináře.  Lektor na jednom semináři probere ve zkrácené formě novely zákona o daních z přijmů, zákona o DPH a dalších zákonů důležitých pro práci účetních, které budou účinné pro rok 2018. Probere rovněž metodiku finanční správy vydanou v průběhu roku 2017. V průběhu semináře bude prostor na diskusi na jakékoliv účetní a daňové téma. Místo konání semináře bude upřesněno.

Přihláška

Na seminářích přednáší Ing. Václav Dvořák - daňový poradce a certifikovaný účetní. Lektor má s přednáškovou činností dlouholeté zkušenosti a spojuje teorii s praxí, účetnictví s daněmi, občas přimíchá trochu humoru.

Přehled všech nejbližších seminářů lektorovaných Finvestem v různých městech zde.

V ceně seminářů je drobné občerstvení. Není-li uvedeno jinak, konají se semináře od 9 do 13 hod. Při omezené kapacitě budou přihlášky vyřizovány v došlém pořadí. Platbu je možno provést po domluvě na fakturu, jinak hotově před zahájením semináře. Případné změny (např. změna místa konání semináře) vám oznámíme mailem nebo telefonem na kontakt v příhlášce. Od roku 2014 poskytujeme klientům, kterým vedeme účetnictví nebo s nimi máme uzavřenou poradenskou smlouvu, slevu 200 Kč na veřejné semináře. Slevu musí uplatnit klient!